Резервний фонд Північної Кореї повністю спустошений випробуваннями ядерної зброї та тиском міжнародних санкцій, пише Обзор24 посилаючись на 112.ua.
Про це пише Radio Free Asia з посиланням на пов’язані з керівництвом КНДР джерела в Китаї.
Як стверджує видання, створений Кім Чен Іром резервний фонд повністю розтрачено на проекти Кім Чен Ина. Зокрема, всі випробування ядерної зброї і запуски ракет були профінансовані саме з нього – так само, як створення гірськолижного курорту і низка інших масштабних проектів, які проводять винятково з метою пропаганди.
Таким чином, як стверджують джерела Radio Free Asia, вже на сьомому році керівництва країною Кім Чен Ин опинився в ситуації фінансового дефіциту: залишків ресурсів недостатньо для управління країною.
Раніше агентство Reuters оприлюднило дані уряду Південної Кореї: згідно з наявною інформацією та оцінками експертів, на ядерну програму КНДР було витрачено близько 3,2 млрд доларів США. Точніше, як зазначають у Сеулі, сказати неможливо через утаємничення більшості інформації, пов’язаної з програмою.

